شرکت توسعه نفت و انرژی دیلمان

درباره شرکت

شرکت توسعه نفت و انرژی دیلمان یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ گروه دیلمان است که در راستای استراتژی توسعه فعالیت های اقتصادی، صتعتی و تجاری هلدینگ مشغول به فعالیت است. این شرکت بر اساس ماموریت سازمانی خود برای ارائه خدمات و تجهیزات و انجام پروژه های مختلف در بخش های نفت ، گاز ، پتروشیمی و انرژی و همچنین انرژی های نوین (تجدید پذیر و پاک) در حال خدمت رسانی به این صنایع است.
این شرکت با اتکاء به سرمایه های انسانی متخصص و مجرب خود آمادگی پذیرش و اجرای پروژه های متنوعی در قالب  EPCF ،EPC ، BOT و یا هرگونه همکاری های صنعتی و تجاری را دارد.
علاوه بر فعالیت در حوزه ی سوخت های پایه فسیلی، برای رعایت ملاحظات و الزامات زیست محیطی در توسعه و استفاده از انرژی های پاک نوین، به دنبال تمرکز بیشتر بر روی این بخش از بازار های هدف انرژی نیز می باشد.

درباره شرکت


هدف اصلی شرکت استفاده از تمامی ظرفیت ها و توانمندی های فنی مهندسی و تولیدی شرکت های داخلی در کشور برای انجام پروژه های محوله است. تنها در مواردی که شرکت های داخلی امکانات فنی و مقدورات لازم را نداشته باشند، از شرکت های خارجی دارنده فناوری های نوین در هر یک از بخش های تخصصی فنی مهندسی تامین قطعات و تجهیزات پیچیده برای اجرا و تحلیل پروژه های خود کمک می گیرد.
از مهمترین مزیت های رقابتی می توان به بهره گیری از تخصص و دانش فنی وتجارب میدانی همکاران خبره در تیم های مهندسی ، تکنسین های کارآزموده و مدیران خلاق و نوآور به عنوان سرمایه های انسانی نام برد.
افزون بر نیرو های انسانی، استفاده از به روزترین دانش فنی تخصصی در هر یک از زمینه های نفت و گاز و پتروشیمی و انرژی است. تلاش تلاش بی وقفه در مجموعه، برای انطباق با تمامی فرایند های اجرایی با روزآمد ترین علوم و فناوری های تخصصی در جریان است تا مشتریان بتوانند با کیفیت ترین خدمات و یا کالا ها را دریافت نمایند.
از دیگر مزیت های مهم این شرکت رعایت بیشینه موازین و اصول حاکمیت شرکتی در سطوح مختلف سازمانی در جهت رعایت حقوق مالکان ، شرکاء ، و ذینفعان و سهامداران خرد و کلان هست. حتی در صورت نیاز استفاده از نظام پیشنهادات در سلسله مراتب سازمانی برای بالا بردن کیفیت خدمات به مشتریان و دریافت کنندگان خدمات از شرکت است.